قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

مراحل ثبت سفارش ترجمه و ویرایش

کلیه خدمات آکادمی زبان مریم حیدری به صورت آنلاین و در بستر اینترنت خدمت شما عزیزان ارائه می‌شود.
در واقع کلیه مراحل ارسال فایل و ثبت سفارش، بررسی زمان تحویل پروژه و قیمت‌گذاری، دریافت هزینه سفارش و ارسال فایل نهایی برای مشتریان عزیز به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می‌شود.

مراحلی ثبت سفارش ترجمه و ویرایش به صورت زیر خواهد بود:

۱- روش‌های ثبت سفارش

شما عزیزان می‌توانید جهت ثبت سفارش ترجمه (ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی) و ویرایش متون و مقالات (انگلیسی و فارسی) خود به یکی از روش‌های زیر اقدام نمایید. شما می‌توانید هر کدام از راه‌های ارتباطی زیر که برای شما آسان‌تر است را انتخاب و از آن طریق سفارش خود را ثبت فرمایید.

روش اول: می‌توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش و انتخاب نوع سفارش، زمان تحویل سفارش و بارگذاری فایل متون مورد نظر خود به سادگی سفارش خود را ثبت نمایید.

روش دوم: می‌توانید سفارش خود را از طریق ارسال ایمیل ثبت نمایید. کافی است فایل‌های مورد نظر خود را در قالب ایمیل پیوست کنید و به آدرس order[at]maryamheydari[dot]ir ارسال نمایید.

روش سوم: می‌توانید سفارش خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی ثبت نمایید. برای ثبت سفارش به این روش، فایل مورد نظرتان را به همراه درخواست نوع سفارش از قبیل سفارش ترجمه و یا ویرایش در شبکه‌های اجتماعی واتساپ و تلگرام ثبت نمایید.

پیش از ارسال درخواست ثبت سفارش می‌توانید از هزینه و زمان تحویل سفارش خود با مراجعه به لینک زیر مطلع شوید.

همچنین با ارسال درخواست برآورد هزینه سفارش از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام به سرعت از هزینه سفارش و زمان تحویل آن آگاه شوید.

۲- برآورد هزینه سفارش و زمان تحویل

پس از ثبت سفارش، با توجه به نوع سفارش ترجمه یا ویرایش، فایل‌ها و متون ارسالی توسط کارشناسان پشتیبانی ارزیابی می‌گردد. در مرحله ارزیابی هزینه سفارش برآورد شده و با توجه به حجم سفارش، زمان مورد نیاز جهت انجام سفارش مشخص می‌شود.

۳- اعلام هزینه سفارش به مشتری

پس از ارزیابی سفارش توسط کارشناسان، هزینه و زمان تحویل سفارش به اطلاع مشتری خواهد رسید.

۴- ارسال تأییدیه سفارش توسط مشتری

پس از آگاهی مشتری از هزینه و زمان تحویل سفارش مورد نظر، در صورت موافقت جهت انجام سفارش باید مراتب را به کارشناسان پشتیبانی اطلاع‌ دهد.

۵- واریز پیش پرداخت

مشتریان گرامی جهت انجام سفارش باید نسبت به واریز مبلغ پیش پرداخت تعیین شده هزینه‌ی سفارش اقدام نماید. جهت آغاز سفارش لازم است مشتریان عزیز حداقل ۵۰ درصد مبلغ کل سفارش را به شماره کارت و یا شماره حساب اعلامی واریز نمایند.

شماره حسابشماره کارتبانکصاحب حساب
۴۴۶۵۶۵۰۵۸۸ ۶۱۰۴-۳۳۷۹-۷۴۵۹-۹۳۵۷ ملتمریم حیدری
 ۸۲۰۴۲۷۷۱۵۳  ۶۲۲۱-۰۶۱۱-۰۲۹۳-۰۹۱۶  پارسیانمریم حیدری
شماره حساب جهت واریز وجه سفارش

مشتریان گرامی در حال حاضر امکان پرداخت به شماره حساب و یا شماره کارت امکان‌پذیر است. بنابراین می‌توانید از طریق همراه بانک، سایت اینترنتی بانک‌های عضو شتاب، پرداخت حضوری در بانک و همچنین انتقال کارت به کارت نسبت به پرداخت وجه سفارش خود اقدام نمایید. پرداخت آنلاین از طریق درگاه زرین پال نیز امکان پذیر است.

📍 لازم به ذکر است زمان تحویل اعلام شده جهت انجام سفارش از زمان واریز پیش پرداخت محاسبه می‌گردد.

📍 جهت شروع سفارش، واریز پیش پرداخت اولیه (بیعانه) الزامی است.

۶- پرداخت باقیمانده هزینه پیش از تحویل سفارش

پس از انجام سفارش و پیش از ارسال فایل نهایی به مشتریان گرامی، لازم است مشتری نسبت به پرداخت کل مبلغ سفارش اقدام نماید.

۷- ارسال فایل نهایی سفارش برای مشتری به صورت آنلاین

پس از تسویه حساب هزینه سفارش، فایل نهایی به روشی که مشتری مایل است برای ایشان ارسال خواهد شد. ممکن است مشتری جهت سهولت در دریافت فایل نهایی مایل باشد سفارش خود را از طریق ایمیل، تلگرام و واتساپ دریافت نماید.

📍 سفارش‌ها از طریق ایمیل، واتساپ و یا تلگرام (به انتخاب مشتری) تحویل داده می‌شوند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 16 =

Select more than one item for comparison.