قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور

آکادمی زبان مریم حیدری خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور محصولات، کالاها و خدمات را دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه‌های تخصصی گوناگون خدمت شما عزیزان ارائه می‌نماید.

ترجمه کاتالوگ و بروشور ابزار تبلیغاتی قدرتمندی در زمینه‌ی تبلیغات، بازاریابی و فروش محصولات و خدمات به شمار می‌رود و به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا محصولات و خدمات خود را به افراد و شرکت‌های خارجی معرفی نمایند. در ترجمه کاتالوگ و بروشور کلیه جزئیات فنی و مشخصات محصول به همراه کلیه عکس‌ها و جداول ترجمه می‌شوند.

خدمات ترجمه کاتالوگ فارسی و انگلیسی
ترجمه فوری کاتالوگ فارسی به انگلیسی

📍 کلیه سفارشات ترجمه کاتالوگ و بروشور پس از اتمام کار ترجمه، مورد بازخوانی و ویرایش دقیق قرار می‌گیرند.

نحوه محاسبه قیمت و زمان ترجمه کاتالوگ و بروشور

معیار محاسبه و برآورد هزینه ترجمه کاتالوگ و بروشور، تعداد کلمات است. پس از مشخص شدن تعداد کلمات کاتالوگ شما نسبت به قیمت‌گذاری هزینه ترجمه آن با توجه به پارامترهای دیگر از جمله زبان ترجمه، زمینه سفارش، حجم سفارش و زمان تحویل اقدام خواهد شد.

📍 جهت آگاهی از نحوه محاسبه و عوامل مؤثر بر قیمت ترجمه، زمان‌بندی تحویل ترجمه و میزان تخفیف حجمی در سفارشات ترجمه رزومه کلیک نمایید.

📍 جهت مشاهده و بررسی قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیک نمایید.

شما عزیزان می‌توانید با توجه به زمان تحویل ترجمه مورد نظرتان اقدام به انتخاب خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری نمایید.

📍 زمان تحویل ترجمه‌ها به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری محاسبه می‌گردد.

ترجمه‌ی عادی به ترجمه‌ی ۱۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی نیمه‌فوری به ترجمه‌ی ۱۵۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی فوری به ترجمه‌ی ۲۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور
ترجمه تخصصی بروشور و کاتالوگ

فرمت فایل کاتالوگ و بروشور جهت ترجمه چگونه باید باشد؟

برای ما تفاوتی وجود ندارد که فایل کاتالوگ و بروشور مورد نظر شما به چه شکل و فرمتی است و هر نوع فرمتی که در بستر اینترنت قابل ارسال و دریافت باشد از نظر ما قابل ترجمه است.

اگر کاتالوگ و بروشور مورد نظر شما جهت ترجمه ابتدا بر روی کاغذ پیاده شده و به صورت فیزیکی و کاغذی است می‌توانید با تلفن همراه یا دوربین عکاسی از مطالب خود عکس تهیه نموده و جهت ترجمه برای ما ارسال فرمایید.

خدمات تخصصی ترجمه کاتالوگ
ترجمه کاتالوگ و بروشور انگلیسی به فارسی

اگر محتوای کاتالوگ و بروشور شما به صورت عکس، فایل اسکن شده، فایل ورد (Word)، فایل تکست (text)، فایل پی دی اف (Pdf)، فایل اکسل (Excel)، فایل پاورپوینت (PowerPoint)، فایل صفحات وب (html) و… است برای ترجمه کاتالوگ و بروشور شما مشکلی وجود ندارد و فایل شما قابل ترجمه است. فقط کافی است سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهار =

Select more than one item for comparison.