قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان مخصوص رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال است.

زبان‌آموزان نوجوان طی استمرار ترم‌ها با نوعی از زبان انگلیسی آشنا می‌گردند که ایشان را نه‌تنها برای رویارویی با موقعیت‌های روزمره آماده می‌کند، بلکه توانایی فهم و ارتباط با مفاهیم ساده علوم (به زبان انگلیسی) را که عمدتاً در مدارس خارج از کشور استفاده می‌گردد برایشان فراهم می‌کند.

مقاطع مختلف دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان

در آکادمی زبان مریم حیدری دوره‌های مخصوص نوجوانان با توجه به دانش زبانی آن‌ها به‌صورت زیر برگزار می‌شود :

کلاس زبان مبتدی نوجوانان (Project 1 / Beginner (A1

این سطح از دوره آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان مناسب افرادی است که هیچ‌گونه زمینه یادگیری زبان انگلیسی نداشته و یا میزان دانش بسیار اندکی در مورد این زبان دارند.

با وجود اینکه کلیه کلاس‌ها به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند، زبان‌آموزان مشکلی در یادگیری نداشته و خیلی سریع پیشرفت می‌کنند.

در این سطح زبان آموزان نوجوان لغات ساده از جمله اعداد، نام کشورها، روزهای هفته، اعضای خانواده، خواندن ساعت و غیره را به انگلیسی تمرین کرده و گرامرهای پایه از جمله زمان حال ساده و افعال have got را یاد می‌گیرند.

مباحث مکالمه زبان انگلیسی که به‌طور خاص در این سطح تمرین می‌شوند شامل سلام و احوالپرسی، مکالمه در مورد زمان و ساعت، توصیف کردن مکان‌های مختلف و غیره است.

کلاس زبان پیش مقدماتی نوجوانان (Project 2 / Beginner – Elementary (A1-A2

در پایان این مقطع، زبان‌آموزان نوجوان می‌توانند عبارات ابتدایی در شرایط خاص را درک کرده و با جملات ساده که گاهی اوقات ناقص بوده و یا ایرادات گرامری دارند، در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند.

در این سطح، زبان‌آموزان لغات انگلیسی با موضوعات ورزش، تاریخ، حیوانات، تعطیلات، غذا، آب و هوا و برنامه‌های تلویزیونی را فرا می‌گیرند.

علاوه‌ بر این گرامر انگلیسی ساده از جمله اسامی قابل شمارش و غیر‌قابل شمارش، زمان حال استمراری، گذشته ساده، صفات تفصیلی و غیره را یاد خواهند گرفت.

مکالمه انگلیسی با تمرکز روی موضوعاتی از جمله صحبت کردن در مورد تعطیلات، مقایسه فصل‌ها و غذاها، توصیف کردن حیوانات و غیره تمرین خواهد شد.

کلاس زبان مقدماتی نوجوانان (Project 3 / Elementary (A2

در این مقطع، زبان‌آموزان بر نوشتار و استفاده از جملات ساده کاملا مسلط بوده و می‌توانند در تبادل اطلاعات غیر‌پیچیده شرکت نمایند.

در این مرحله، دایره لغات و واژگان انگلیسی محدود است. لغات و واژگان انگلیسی در این سطح بیشتر بر روی انگلیسی روزمره از جمله دعوت کردن، پیشنهاد کمک دادن، با کسی قرار و برنامه تنظیم کردن و پیشنهاد دادن است و علاوه بر آن بر روی لغات انگلیسی مربوط به خانه، خانواده، مکان‌های مختلف در شهر و تجربیات روزمره زندگی نیز تاکید می‌شود.

گرامر در این سطح از سطوح قبلی پیشرفته‌تر بوده و روی حال ساده و حال استمراری، زمان گذشته و آینده، حال کامل و استفاده از the تمرکز می‌شود.

مکالمه زبان انگلیسی در مورد موضوعاتی همچون صحبت در مورد آینده و گذشته، مشکلات پیش آمده و ارائه پیشنهاد مناسب و همچنین صحبت در مورد زندگی روتین روزانه تمرین می‌شود.

کلاس زبان پیش متوسطه نوجوانان (Project 4 / Pre-Intermediate (A2-B1

در این مقطع، زبان آموزان مفهوم کلی آنچه بیان می‌شود را درک می‌کنند، ولی در برخی از موارد با چالش‌هایی مواجه می‌شوند.

آن‌ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه‌های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن‌ها علاقه‌مند هستند، را دارند.

لغات انگلیسی این سطح پیشرفته‌تر بوده و بر روی مباحثی همچون موافقت و مخالفت کردن، مشکلات و راه‌حل‌ها، افعال دو بخشی، سفارش دادن غذا و غیره تمرکز دارد.

گرامر انگلیسی این سطح از آموزش زبان انگلیسی نوجوانان شامل افعال مجهول، تفاوت زمان‌های مختلف از جمله حال کامل و گذشته ساده، جملات شرطی و غیره است.

مکالمه انگلیسی به‌صورت اختصاصی بر روی موضوعاتی مانند عادات غذایی، تجربیات گذشته و تغییرات در زندگی افراد و نصیحت کردن تمرکز دارد.

کلاس زبان متوسطه برای نوجوانان (Project 5 /Intermediate (B1

در این مقطع، زبان آموزان نوجوان ما متون بلندتر را متوجه می‌شوند و می‌توانند به‌راحتی در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند.

هرچند بعضی از لغات و گرامرها برایشان همچنان چالش برانگیز است، واژگان انگلیسی این سطح شامل توصیف کردن شخصیت و ظاهر افراد، مسافرت، پول و غیره است.

مباحث گرامر انگلیسی این دوره شامل مرور کاربرد افعال با زمان‌های مختلف، نقل قول کردن، جملات شرطی نوع دوم و غیره بوده و مکالمه زبان انگلیسی حول موضوعات کاربردی‌تر مانند عبارات لازم در مکان‌های مختلف، نحوه سئوال پرسیدن به‌صورت مودبانه، به کسی هشدار دادن و امثال این‌ها تمرین می‌شود.

بعد از اتمام این دوره‌ها، زبان‌آموزان مدرک فارغ‌التحصیلی پایان دوره نوجوانان را دریافت کرده و

با انجام تعیین سطح حضوری رایگان می توانند در دوره‌های زبان بزرگسالان شرکت نمایند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در دوره‌های آکادمی زبان مریم حیدری

کتاب‌های دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان، سری Project از انتشارات آکسفورد است که در ۵ مقطع (۱۵ ترم) تدریس می‌شوند.

علاوه بر آن، در هر ترم انیمیشن‌های انگلیسی برای تقویت مهارت listening و همچنین یادگیری لغات انگلیسی در قالبی دل‌چسب و لذت‌بخش، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جمع‌بندی دروس در پایان هر unit در قالب پروژه‌های متنوع و جذاب فردی یا گروهی، تقویت تمام مهارت‌ها به‌ویژه توانایی مکالمه انگلیسی (speaking)، آموزش زبان با ترکیب دو جنبه استفاده روزمره و آکادمیک در حد دروس عمومی مدارس، تدریس فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان در قالب متن‌های جذاب و همچنین آموزش گرامر انگلیسی و لغات انگلیسی با روش‌های مدرن از جمله ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد این دوره هستند.

هدف نهایی در دوره‌های نوجوانان، تربیت زبان آموزانی است که روان و صحیح انگلیسی صحبت می‌کنند و می‌توانند از دانسته‌های خود به بهترین شکل برای ساختن جملات انگلیسی و برقراری ارتباط در موقعیت‌های مختلف استفاده نمایند.

مهمترین ویژگی فارغ‌التحصیلان این دوره‌ها، توانایی آن‌ها در شرکت در مکالمات روزمره انگلیسی بدون مشکل و استرس است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کتاب‌ها و منابع آموزشی دوره‌های نوجوانان کلیک کنید.

 • هدفمند بودن دروس
 • ارتباط دروس از طریق روایت
 • تنوع محتوای آموزشی
 • تکرار اصولی مطالب

اگر شما به‌صورت حضوری نمی‌توانید در کلاس‌ها شرکت کنید ما برای شما دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین را تدارک دیده ایم. دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی راه‌حلی است برای افرادی که به‌دلیل مشغله‌ی زیاد و یا فاصله‌ی فیزیکی با آموزشگاه و یا مشاغل شیفتی امکان شرکت در کلاس‌های حضوری یادگیری زبان انگلیسی را ندارند.

دلیل تعیین سطح پس از پایان دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

با توجه به اینکه استاندارد یادگیری زبان انگلیسی در افراد مختلف، متفاوت است، یک تعیین سطح استاندارد می‌تواند شاخص خوبی برای تعیین میزان یادگیری زبان‌آموزان باشد.

زبان‌آموزان نوجوان پس از به پایان رساندن دوره Teenager، توسط کارشناسان آموزش از نظر میزان یادگیری زبان انگلیسی مورد سنجش قرار می‌گیرند و پس از انجام تعیین سطح رایگان به سطوح بزرگسالان انتقال می‌یابند.

زبان‌آموزان سطوح نوجوانان با توجه به نکاتی که در دوره نوجوانان آموزش دیده‌اند در سطح بزرگسالان به مقطع متوسطه انتقال پیدا می‌کنند.

چرا کتاب Project؟

یکی از سوالاتی که برای زبان‌آموزان دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان ایجاد می‌شود دلیل انتخاب کتاب Project به‌عنوان منبع اصلی آموزش زبان انگلیسی به این رده سنی است.

این انتخاب با استناد به دلایل متفاوتی توسط تیم کنترل کیفی آموزشی آکادمی زبان مریم حیدری صورت گرفته است که می‌توانیم به بخشی از این دلایل اشاره کنیم.

 • هدفمند بودن دروس
 • ارتباط دروس از طریق روایت
 • تنوع محتوای آموزشی
 • تکرار اصولی مطالب
 • پوشش کامل مفاهیم آموزشی
 • پشتیبانی انتشارات آکسفورد از کتاب Project
 • منعطف بودن کتاب برای زبان‌آموزان
 • تمرکز کتاب بر روی مکالمه به زبان انگلیسی

سوالات متداول

کتاب اصلی که در این دوره به فرزندم تدریس خواهد شد چیست؟

کتاب‌های این دوره، سری Project از انتشارات آکسفورد است که در 5 مقطع از PROJECT 1 تا PROJECT 5  در دسترس زبان‌آموزان نوجوان قرار خواهد گرفت و کتاب هر مقطع شامل کتاب درسی، کتاب کار و CD (لوح فشرده) شامل فایل‌های صوتی کتاب اصلی و کتاب کار است. این کتاب‌ها پس از بررسی‌های فراوان، براساس جدیدترین متد زبان انگلیسی و مناسب با یادگیری زبان‌آموزی که در فضای غیرانگلیسی زبان قرار دارد و زبان انگلیسی را به‌عنوان زبان خارجی فرا می‌گیرد، انتخاب شده است.

شرکت‌کنندگان در این نوع از کلاس‌ها برای یادگیری و پیشرفت لازم است در طول هفته با مطالعه و تمرین خارج از کلاس خود را با زبان انگلیسی در تماس نگاه داشته و به‌ مرور نکات تدریس شده در کلاس بپردازند.

عملکرد فرزند من به چه صورتی ارزیابی خواهد شد؟ نوع امتحانات به چه صورت است؟

در هر ترم آموزشی ۲ امتحان آنلاین برگزار می‌گردد. یک امتحان میان‌ترم که نمره آن از 20 محاسبه می‌شود و یک امتحان پایان‌ترم آنلاین که نمره آن از 40 محاسبه می‌گردد و مهارت صحبت کردن و پیشرفت دانشجو از طریق کار کلاسی که 40 نمره است و توسط استاد کلاس به هر زبان‌آموز نوجوان اختصاص می‌ یابد، سنجیده می‌شود. در مجموع نمرات زبان‌آموز نوجوان از 100 محاسبه می‌گردد.

مدرک پایان دوره که به فرزند من اعطا خواهد شد چیست؟

بعد از اتمام این دوره‌ها، زبان‌آموزان مدرک فارغ‌التحصیلی پایان دوره نوجوانان را دریافت کرده و با انجام تعیین سطح رایگان می‌توانند در دوره‌های بزرگسالان شرکت نمایند.

فرزند من در چه زمانی از دوره نوجوانان می‌تواند فارغ‌التحصیل شود؟

در دوره نوجوانان پس ار فارغ‌التحصیلی در سطح Teen 15 و یا رسیدن به سن شناسنامه‌ای 15 سال، زبان‌آموز نوجوان می‌تواند در آزمون تعیین سطح رایگان دوره بزرگسالان شرکت کرده و در مقطع بزرگسالان به یادگیری زبان انگلیسی ادامه دهد.

فضای کلاس برای فرزند من در مقطع نوجوانان چگونه است؟

فضای کلاس در دوره نوجوانان فضایی سرگرم‌کننده و انگیزه دهنده و امن است. کلاس‌های دوره نوجوانان فضایی دارد که در آن زبان آموز احساس راحتی می‌کند. در حدود ۸۰ درصد زمان صحبت در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد و این موضوع به زبان‌آموزان کمک می‌کند که با انگیزه بمانند و در مورد یادگیری هیجان‌زده باشند.

اساتید دوره‌های نوجوانان برای تدریس مطالب از سبک پویا، شخصیت جذاب و لحن مثبت استفاده می‌نمایند. مدرسین زبان انگلیسی در این دوره‌ها و برای این مقطع حساس سنی تجربه سال‌ها تدریس را دارند و می‌توانند وضعیت زبان‌آموز نوجوان را در سطح بسیار عمیق درک کنند.

اگر احیانا فرزند من نتواند در کلاس شرکت کند چگونه می‌توانم شهریه کلاس ایشان را استرداد کنم؟

استرداد به‌معنای پس دادن و یا برگرداندن شهریه دانشجوی ثبت‌نام شده است که تحت شرایط خاص و طبق قوانین مشخصی و با هماهنگی و تایید مدیر آموزش و یا سرپرست اداری شعبه مورد نظر و تنها ۲۴ ساعت قبل از شروع ترم انجام می‌گیرد.

اگر فرزند من به هر دلیل نتواند در آزمون میان‌ترم/پایان ترم شرکت نماید، نمره ایشان چگونه محاسبه می‌گردد؟

در صورتی که دانشجو موفق به حضور در جلسه میان‌ترم نشود، نمره نهایی ایشان از 80 محاسبه می‌گردد. در صورتی که دانشجو موفق به حضور در جلسه امتحان پایان‌ترم نشود، در صورت تایید استاد کلاس و رضایت ایشان از پیشرفت تحصیلی و تایید تیم آموزش، پس از بررسی عملکرد دانشجو در ترم‌های گذشته ایشان می‌تواند تنها یک بار در هر مقطع به ‌جای امتحان آنلاین از شرایط مراجعه به مدیر بهره گیرد. بدین معنا که از دانشجو به صورت شفاهی از سطح مربوطه توسط کارشناس آموزش سوالاتی پرسیده شده و با نمره ی 65 (مشروط) به ترم بعد راه می یابند.

اشتراک گذاری:
Select more than one item for comparison.