قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

فرم ثبت نام کلاس‌‌ های آموزش زبان انگلیسی

زبان آموزان گرامی می‌توانند جهت ثبت نام در کلاس‌ های آموزش زبان انگلیسی حضوری و آنلاین آکادمی زبان مریم حیدری از طریق این صفحه اقدام نمایند. جهت تسریع امر و صرفه‌جویی در زمان کافی است فیلدهای (الزامی) را تکمیل فرمایید.

از طریق این فرم می‌توانید جهت ثبت نام در کلاس‌ های آموزش زبان انگلیسی خصوصی (1 تا 2 نفره)، نیمه خصوصی (3 تا 5 نفره)، گروهی (6 تا 10 نفره) اقدام نمایید.

در این صفحه امکان ثبت نام در کلاس‌ های آنلاین و حضوری دروس زبان انگلیسی آموزشگاهی و آکادمیک، دروس زبان عمومی و تخصصی دانشگاه و دروس زبان انگلیسی دوره دبیرستان امکان‌پذیر است.

تعرفه برگزاری کلاس‌های زبان انگلیسی براساس تعداد نفرات، آنلاین یا حضوری بودن، مدت زمان کلاس و سطوح آموزش دروس زبان انگلیسی متفاوت خواهد بود.


📍 جهت پیگیری ثبت نام خود می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه نموده و با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. همچنین جهت سهولت شما عزیزان، امکان مشاوره و ثبت نام در کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین و حضوری از طریق ارسال ایمیل و یا ثبت درخواست در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و واتساپ نیز وجود دارد.

ثبت نام کلاس زبان انگلیسی
ثبت نام کلاس زبان انگلیسی خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی

تفاوت کلاس‌های خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی در چیست؟

تعداد نفرات حاضر در کلاس‌های خصوصی 1 تا 2 نفر، در کلاس‌های نیمه‌خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس‌های گروهی با حضور 6 تا 10 نفر زبان‌آموز تشکیل خواهد شد.

در آکادمی زبان مریم حیدری، کلاس ها در مدت زمان 60 دقیقه، 90 دقیقه و 120 دقیقه براساس انتخاب زبان‌آموز برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری:
Select more than one item for comparison.