قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

ترجمه تخصصی رزومه، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه

آکادمی زبان مریم حیدری خدمات ترجمه رزومه، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه شغلی و تحصیلی را دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه‌های تخصصی گوناگون خدمت شما کارجویان، دانشجویان و محصلان گرامی ارائه می‌نماید.

افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند ترجمه فوری و حرفه‌ای سوابق کاری و تحصیلی، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه شغلی و تحصیلی خود را جهت دستیابی به موقعیت شغلی ایده‌آل مورد نظر خود و یا تحصیل در مقاطع بالاتر در کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی را به گروه ترجمه آکادمی زبان مریم حیدری بسپارند.

📍 کلیه سفارشات ترجمه رزومه، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه پس از اتمام کار ترجمه، مورد بازخوانی و ویرایش دقیق قرار می‌گیرند.

ترجمه فوری و تخصصی رزومه
ترجمه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه شغلی و تحصیلی

نحوه محاسبه قیمت و زمان ترجمه رزومه

معیار محاسبه و برآورد هزینه ترجمه رزومه، تعداد کلمات است. پس از مشخص شدن تعداد کلمات متن رزومه نسبت به قیمت‌گذاری هزینه ترجمه رزومه شما با توجه به پارامترهای دیگر از جمله زبان ترجمه، زمینه سفارش، حجم سفارش و زمان تحویل اقدام خواهد شد.

📍 جهت آگاهی از نحوه محاسبه و عوامل مؤثر بر قیمت ترجمه، زمان‌بندی تحویل ترجمه و میزان تخفیف حجمی در سفارشات ترجمه رزومه کلیک نمایید.

📍 جهت مشاهده و بررسی قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیک نمایید.

شما عزیزان می‌توانید با توجه به زمان تحویل ترجمه مورد نظرتان اقدام به انتخاب خدمات ترجمه رزومه، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری نمایید.

📍 زمان تحویل ترجمه‌ها به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری محاسبه می‌گردد.

ترجمه‌ی عادی به ترجمه‌ی ۱۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی نیمه‌فوری به ترجمه‌ی ۱۵۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی فوری به ترجمه‌ی ۲۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه تخصصی رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه شغلی و تحصیلی
ترجمه رزومه و سوابق شغلی و تحصیلی

فرمت فایل رزومه جهت ترجمه چگونه باید باشد؟

برای ما تفاوتی وجود ندارد که فایل رزومه، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه شما به چه شکل و فرمتی است و هر نوع فرمتی که در بستر اینترنت قابل ارسال و دریافت باشد از نظر ما قابل ترجمه است.

اگر رزومه مورد نظر شما جهت ترجمه به صورت فیزیکی و کاغذی است می‌توانید با تلفن همراه یا دوربین عکاسی از صفحات قرارداد عکس تهیه نموده و جهت ترجمه برای ما ارسال فرمایید.

اگر رزومه شما به صورت عکس، فایل اسکن شده، فایل ورد (Word)، فایل تکست (text)، فایل پی دی اف (Pdf)، فایل اکسل (Excel)، فایل پاورپوینت (PowerPoint)، فایل صفحات وب (html) و… است برای ترجمه رزومه شما مشکلی وجود ندارد و فایل شما قابل ترجمه است. فقط کافی است سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

Select more than one item for comparison.