قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

خدمات ترجمه مقالات انگلیسی و فارسی

خدمات ترجمه مقاله در آکادمی زبان مریم حیدری در حال حاضر شامل ترجمه کلیه مقالات ژورنال‌های ISI و مجلات معتبر علمی و پژوهشی ایرانی و خارجی می‌شود که به صورت کاملاً تخصصی در دو بخش ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی در رشته‌های تخصصی و زمینه‌های گوناگون علمی خدمت شما پژوهشگران، اساتید و دانشجویان عزیز ارائه می‌گردد.

📍 کلیه سفارشات ترجمه مقالات پس از ترجمه تخصصی، مورد بازخوانی و ویرایش دقیق قرار می‌گیرند.

نحوه محاسبه قیمت و زمان ترجمه مقاله

معیار محاسبه و برآورد هزینه ترجمه مقاله، تعداد کلمات مقاله است. پس از مشخص شدن تعداد کلمات متن مقاله نسبت به قیمت‌گذاری هزینه ترجمه مقاله با توجه به پارامترهای دیگر از جمله زبان ترجمه، زمینه سفارش، حجم سفارش و زمان تحویل اقدام خواهد شد.

📍 جهت آگاهی از نحوه محاسبه و عوامل مؤثر بر قیمت ترجمه، زمان‌بندی تحویل ترجمه و میزان تخفیف حجمی در سفارشات ترجمه مقاله کلیک نمایید.

📍 جهت مشاهده و بررسی قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیک نمایید.

خدمات ترجمه مقاله انگلیسی و فارسی
خدمات ترجمه متون و مقالات

دانشجویان، اساتید، اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان محترم دانشگاه‌های دولتی، آزاد، غیرانتفاعی و پیام نور می‌توانند با توجه به زمان تحویل ترجمه مورد نظرشان اقدام به انتخاب خدمات ترجمه مقاله به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری نمایید.

📍 زمان تحویل ترجمه ها به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری محاسبه می‌گردد.

ترجمه‌ی عادی به ترجمه‌ی ۱۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی نیمه‌فوری به ترجمه‌ی ۱۵۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی فوری به ترجمه‌ی ۲۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

خدمات ترجمه مقاله برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجویان عزیز در صورتی که ترجمه مقالات خود را برای مطالعه شخصی، پروژه کلاسی، ارائه در کلاس، استفاده در پایان‌نامه، چاپ در مجلات علمی کشور و یا چاپ به صورت کتاب در نظر دارید؛ آکادمی زبان مریم حیدری کیفیت ترجمه شما را تضمین می‌کند تا ترجمه‌ای با کیفیت را دریافت نمایید.

دانشجویان، اساتید دانشگاه و محققان محترم در صورتی که کیفیتی بسیار بالا را برای ترجمه مقاله خود خواستارید و می‌خواهید آن را در ژورنال‌ها و مجلات معتبر داخلی و خارجی و یا به صورت کتاب چاپ نمایید می‌توانید ترجمه خود را به ما بسپارید.

خدمات ترجمه مقاله تخصصی
ترجمه تخصصی متون و مقالات فارسی به انگلیسی

فرمت فایل مقاله جهت ترجمه چگونه باید باشد؟

برای ما تفاوتی وجود ندارد که فایل مقاله شما به چه شکل و فرمتی است و هر نوع فرمتی که در بستر اینترنت قابل ارسال و دریافت باشد از نظر ما قابل ترجمه است.

اگر مقاله مورد نظر شما جهت ترجمه به صورت فیزیکی و کاغذی است می‌توانید با تلفن همراه یا دوربین عکاسی از صفحات مقاله عکس تهیه نموده و جهت ترجمه برای ما ارسال فرمایید.

اگر مقاله شما به صورت عکس، فایل اسکن شده، فایل ورد (Word)، فایل تکست (text)، فایل پی دی اف (Pdf)، فایل اکسل (Excel)، فایل پاورپوینت (PowerPoint)، فایل صفحات وب (html) و… است برای ترجمه مقاله شما مشکلی وجود ندارد و فایل شما قابل ترجمه است. فقط کافی است سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 15 =

Select more than one item for comparison.