قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

کلاس Speaking Only انگلیسی آکادمی زبان مریم حیدری

دوره‌های فقط مکالمه SPO (Speaking Only)، پس از تحقیقات میدانی فراوان و برنامه‌ریزی دقیق و آکادمیک هم‌اکنون آماده ارائه به زبان‌آموزان است و صرفاً برای آموزش فقط مکالمه طراحی و تدوین شده‌اند. در این کلاس‌ها، دو مهارت Listening و Speaking از بالاترین سطح اهمیت برخوردار هستند و مخاطبین می‌توانند با شرکت در این دوره‌ها بدون صرف زمان روی گرامرها و متون طولانی مستقیماً مهارت‌های شنیداری و گفتاری خود را تقویت کنند.

دوره فقط مکالمه Speaking Only

افراد زیادی هستند که برای آموزش زبان انگلیسی هزینه‌های هنگفتی را در کلاس‌های خصوصی و عمومی صرف کرده‌اند اما هنوز از اهداف خود دور هستند. ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که با استفاده از کتاب‌ها و دیکشنری‌ها، حجم زیادی از لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی را به‌خاطر سپرده‌اید؛ اما مهارت مکالمه شما بهتر نشده است و هربار موقعیتی برای حرف‌ زدن به زبان دوم برایتان فراهم می‌شود قادر به استفاده از آموخته‌های خود نیستید!

یا جزو افرادی باشید که انواع کتاب‌ها و دوره‌های گرامر استفاده کرده‌اید و پیچیده‌ترین ساختارهای گرامری را به‌خوبی به‌خاطر سپرده‌اید اما هنگام صحبت قادر نیستید آنچه یاد گرفته‌اید را به‌کار ببرید. افرادی هم هستند که چون همیشه از یادگیری ساختارهای پیچیده و انجام تکالیف نوشتاری فراری هستند هرگز اقدامی برای یادگیری زبان نکرده‌اند!

توجه: در دوره Speaking Only شما تنها به مکالمه و تقویت آن خواهید پرداخت. اگر قصد تقویت همه مهارت‌های خود را دارید، لازم است در کلاس‌ آموزش مکالمه زبان انگلیسی شرکت کنید.

آیا روشی برای یادگیری سریع مکالمه در یک مدت زمان کوتاه وجود دارد؟

اگر بخواهیم صادق باشیم، پاسخ این است که یادگیری کامل مکالمه انگلیسی هرگز در یک یا دو ماه اتفاق نمی‌افتد و نیاز به تمرین، تلاش، تکرار و صبر دارد. شما به محیطی نیاز دارید که تمرکز اصلی آن روی تقویت مهارت گفتاری شما باشد و در مدت کوتاهی بتواند اعتمادبه‌نفس لازم جهت صحبت و مکالمه به زبان انگلیسی را به شما بدهد.

دوره Speaking only دوره فقط مکالمه آکادمی زبان مریم حیدری، یک دوره‌‌ فشرده یک‌ساله است که مکالمه انگلیسی را از صفر تا صد و به‌صورت فشرده به دو روش آنلاین و حضوری، در هر سطحی که باشید به شما آموزش می‌دهد. بدون اینکه نیازی به یادگیری ساختارهای پیچیده گرامری و انجام تمرین‌های نوشتاری و خواندن متون طولانی باشد!

وجه تمایز دوره‌ Speaking Onliy با سایر دوره‌ها چیست؟

 • تقویت دو مهارت Speaking/Listening
 • اتمسفر کاملاً انگلیسی
 • مشابه‌ موقعیت‌های روزمره
 • استفاده از اساتید مجرب
 • دارای مدارک بین‌المللی
 • آزمون پایانی شفاهی
 • با هدف سنجش مهارت Speaking

هدف از طراحی دوره‌ Speaking Only چیست؟

مهمترین هدفی که در کلاس‌های فقط مکالمه زبان انگلیسی دنبال می‌شود، بالا بردن توانایی افراد در فهم و درک مطالب شنیداری (Listening) و پاسخ دادن به این پیام‌ها با بهترین لغات و اصطلاحات (Speaking) است. از این رو، منابع درسی و فعالیت‌های کلاسی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که از ابتدا تا انتهای هر جلسه تمام تمرکز کلاس روی تقویت این دو مهارت است.

در نتیجه با شرکت در هر جلسه از کلاس‌های فقط مکالمه آکادمی زبان مریم حیدری، شاهد پیشرفت محسوسی در زمینه مکالمه خود خواهید بود و پس از گذراندن یک ترم این تغییر آن‌چنان محسوس است که خودتان از این موضوع به وجد آمده و انگیزه شما دو برابر خواهد شد!

دوره Speaking Only مناسب چه کسانی است؟

تمامی مخاطبین بزرگسال (۱۵ سال به بالا) که قصد یادگیری مکالمه انگلیسی سریع و در زمان کوتاه‌تری را دارند می‌توانند از این کلاس‌ها بهره ببرند. شرکت در کلاس آموزش فقط مکالمه برای همه افراد بزرگسال مناسب است و برای این چهار دسته از زبان‌آموزان شرکت در این دوره‌ها توصیه می‌شود:

 • افرادی که از نظر زمانی محدودیت دارند و در تلاش هستند در زمان کوتاه‌تری به هدف خود که بهبود مکالمات روزمره است برسند می‌توانند در مدت ۳ الی ۱۲ ماه به‌ سطح مورد نظر دست یابند.
 • افرادی که به‌دلیل مهاجرت یا موقعیت شغلی مشخصاً نیاز به تقویت دو مهارت Listening و Speaking دارند می‌توانند با شرکت در این دوره‌ها از مسیر میانبر برای رسیدن به هدف خود استفاده کنند.
 • افرادی که انواع و اقسام پکیج‌ زبان انگلیسی، کلاس‌ خصوصی زبان انگلیسی، کلاس‌ زبان آنلاین و حضوری عمومی و نرم‌افزارهای یادگیری زبان انگلیسی را تجربه کرده‌اند اما به نتیجه دلخواه نرسیده‌اند.
 • افرادی که ترس از آزمون کتبی دارند و این ترس مانعی سر راه شرکت در کلاس‌های زبان برایشان محسوب می‌شود.

پس از گذراندن دوره فقط مکالمه می‌توانید‌‌:

 • پس از یک ترم بسیار روان‌تر از گذشته و با اعتماد‌به‌نفس‌ بیشتری صحبت کنید.
 • زمان کمتری را صرف جست‌وجوی ذهنی به دنبال کلمات و جملات کاربردی کنید.
 • با ضرب‌المثل‌ها و اصطلاحات رایج آشنا شوید.
 • در معرض انواع و اقسام موقعیت‌ها و موضوعات بحث‌های گروهی قرار بگیرید.

محتوا و منابع آموزشی کلاس Speaking آنلاین و حضوری

محتوای آموزشی دوره Speaking پس از تحقیقات آکادمیک و اصولی و همچنین تحلیل کتاب‌های موجود در بازار آموزش از بین بهترین منابع درسی انتخاب شده است. در این دوره‌ها سری کتاب‌های محبوب و پرمحتوای Speak Now به‌عنوان کتاب اصلی و کتاب‌های پرفروش و کاربردی Tune In و Super Talk به‌عنوان کتاب‌های جانبی تدریس می‌شوند. در این قسمت با برجسته‌ترین ویژگی این کتاب‌ آشنا می‌شویم.

کتاب‌های Speak Now یک مجموعه 4 جلدی است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این کتاب می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

هر کتاب شامل 32 درس است که محور آن، موضوعات روز دنیا به زبان انگلیسی است.

این مجموعه براساس سیستم و لهجه آمریکایی طراحی شده است که یادگیری را بسیار ساده می‌کند.

روش‌های نوین ارائه مطلب در این کتاب‌ها مسیر صحبت کردن به زبان‌انگلیسی را خیلی کوتاه می‌کند.

کتاب‌های Tune In هم که به‌عنوان کتاب‌های جانبی در 8 سطح ابتدایی دوره فقط مکالمه آکادمی با هدف “هرچه بیشتر کردن فضای مکالمه” تدریس می‌شوند، دارای ویژگی‌های زیر هستند:

مهارت شنیداری را بهبود می‌بخشند و زبان‌آموزان را در معرض لهجه صحیح قرار می‌دهند.

در هر درس به روش گام‌به‌گام زبان‌آموزان را با آنچه که مردم می‌گویند و اینکه چطور می‌گویند آشنا می‌کنند.

با توجه به ساختار بسیار منظم، از زمان آماده‌سازی اساتید برای تدریس می‌کاهند و باعث می‌شود وقت کلاس صرف تمرین بیشتر شوند.

در 8 ترم دوم دوره‌های SPO کتاب‌های سوپرتاک (Super Talk) به‌عنوان کتاب جانبی تدریس می‌شوند که این کتاب‌ها هم از بهترین کتاب‌های دوره‌های فقط مکالمه انگلیسی شناخته می‌شوند، چرا؟

چون:

 • بیش از 200 اصطلاح و عبارت پرکاربرد در قالب 20 موضوع مختلف به افراد آموزش داده می‌شود.
 • بهترین استراتژی‌های ابراز عقیده و نظردهی را آموزش می‌دهد.
 • به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا اطلاعات آموخته را در عمل به‌کار گیرند تا بتوانند روان‌تر صحبت کنند.

کتاب workbook نیز برای همه دوره‌ها در نظر گرفته شده که صرفاً جهت تمرین زبان‌آموز در منزل است و در کلاس تدریس نخواهد شد.

طول مدت دوره‌ Speaking Only آنلاین و حضوری

نام SPO از عبارت Speaking Only برگرفته شده است که رسالت اصلی این کلاس‌ها به‌معنای فقط مکالمه است. این کلاس‌ها از صفر تا صد در 16 ترم 16 جلسه‌ای (کلاس‌های حضوری) و 12 جلسه‌ای (کلاس‌های آنلاین) طراحی و برگزار می‌شوند.

توجه: دوره Speaking Only آنلاین شامل 12 جلسه آنلاین است که در جلسه 12 آزمون فاینال به‌صورت شفاهی برگزار می‌شود. هر ترم شامل 4 پروژه است و هر پروژه 15 نمره دارد که این نمره صرفاً برای خودآزمایی دانشجو است.

از آنجا که هر فرد در مسیر آموزش و یادگیری نیاز به دریافت بازخورد از سوی مربی یا استاد خود دارد زبان‌آموزان این کلاس‎‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در جلسه هشتم کلاس، پس از گذراندن نیمی از جلسات هر ترم، استاد بازخورد شفاف و مفصلی از عملکردتان در حوزه‌های زیر به شما می‌دهد که در پیشرفتتان بسیار موثر است:

 • کیفیت و چگونگی پیشرفت آن‌ها در طول کلاس
 • نکات خاص و منحصر‌به‌فرد هر زبان‌آموز
 • ارائه کاربردی‌ترین راهکارها برای عملکرد بهتر

هر کتاب Speak Now در چهار ترم تدریس می‌شود. در نتیجه اتمام کل کتاب‌ها ۱۶ ترم زمان می‌برد. در ۸ ترم ابتدایی کتاب Tune In یک و دو به‌عنوان کتاب جانبی تدریس می‌شود و در ۸ ترم دوم کتاب‌های Super Talk یک و دو جایگزین کتاب‌های جانبی می‌شود.

کتاب workbook نیز برای همه دوره‌ها در نظر گرفته شده که صرفاً جهت تمرین زبان‌آموز در منزل است و در کلاس تدریس نخواهد شد.

سطح‌بندی و ترم‌های دوره‌ Speaking Only آنلاین و حضوری

برای شرکت در دوره‌های فقط مکالمه آنلاین و حضوری باید از فیلتر آزمون تعیین سطح عبور کنید. آزمون تعیین سطح به‌دلیل همسان‌سازی سطح مخاطبین یک کلاس و همچنین جهت تدریس و یادگیری باکیفیت‌تر در کلاس‌ها الزامی است.

روش برگزاری و تدریس دوره‌ فقط مکالمه

دوره اسپیکینگ یا SPO آنلاین به صورت سه روز در هفته و دوره SPO حضوری به صورت عادی، فشرده و یک روز در هفته و بسته به هدف و نیاز مخاطبین در روزها و ساعت‌های مختلف برگزاری می‌شوند. روش‌های تدریس در کلاس‌های مختلف عادی و فشرده تفاوتی با هم ندارد و در هر جلسه یک درس از کتاب تدریس می‌شود.

دوره فقط مکالمه آکادمی زبان مریم حیدری مناسب چه کسانی است؟

دوره مکالمه انگلیسی مناسب کسانی است که به‌دنبال کلاسی هستند که تمرکز اصلی آن روی مهارت مکالمه باشد و پیشرفت سریع مکالمه برایشان مهم است.

دوره‌های فقط مکالمه چند ترم است؟

این دوره‌ها شامل ۱۶ ترم هستند و به صورت فشرده-یک سال و ترمیک-دو سال زمان می‌برند.

چه الگوهایی برای دوره‌های فقط مکالمه وجود دارد؟

دوره‌های فقط مکالمه به صورت فشرده، ترمیک و یک روز در هفته برگزار می شوند.

آیا در انتهای هر ترم فقط مکالمه، ارزیابی آموزشی صورت می‌گیرد؟

بله. در جلسه ۸ دوره‌های حضوری، استاد به شما بازخورد می‌دهد و در جلسه ۱۶ دوره‌های حضوری و جلسه ۱۲ دوره‌های آنلاین آزمون پایان‌ترم به صورت شفاهی برگزار می‌گردد.

سیستم نمره‌دهی و ارزیابی در دوره فقط مکالمه به چه صورتی است؟

در سیستم ارزشیابی دوره‌های فقط مکالمه برای تعیین قبولی یا مردودی زبان‌آموز معیارهایی مشخص شده که استاد دوره با توجه به آن معیارها نمره و درصدی را در نظر می‌گیرد و بر اساس آن تعیین می‌نماید که زبان‌آموز قبول است یا خیر. ولی این نمره در جایی ثبت نمی‌شود و بنابراین زبان‌آموزان نمره‌ای نخواهند دید.

حداقل نمره قبولی برای ورود به ترم بالاتر در دوره‌های فقط مکالمه چه نمره‌ای است؟

دوره‌های فقط مکالمه براساس میزان مشارکت شما در کلاس و پیشرفت شما در طول ترم و عملکرد شما در آزمون پایان‌ترم ارزیابی شده و بر این اساس شما قبول یا مردود خواهید شد. این دوره‌ها نمره ندارند.

آیا برای دوره‌های فقط مکالمه، چه حضوری و چه آنلاین، نمره فعالیت کلاسی در نظر گرفته می‌شود؟

در دوره‌های حضوری فعالیت کلاسی تاثیر بسیار بالایی در قبولی دارد ولی در دوره‌‎های آنلاین خیر.

دوره‌های فقط مکالمه شامل چند جلسه می‌باشند؟

 دوره‌های حضوری شامل ۱۶ جلسه و دوره‌های آنلاین شامل ۱۲ جلسه هستند.

چه کتاب‌هایی در دوره‌های فقط مکالمه تدریس می‌شوند؟

در ۸ ترم اول کتاب‌‌های Speak Now و Tune In و در ۸ ترم دوم کتاب‌های Speak Now و Super Talk تدریس می‌شوند

دوره‌های فقط مکالمه روی کدام مهارت‌ها متمرکز هستند؟

 این دوره‌ها به صورت تخصصی روی مهارت‌های Speaking و Listening تمرکز می‌کنند.

اشتراک گذاری:
Select more than one item for comparison.