قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

پکیج خودآموز زبان انگلیسی آکادمی زبان مریم حیدری

پکیج آموزش زبان انگلیسی آکادمی زبان مریم حیدری در واقع پکیج آموزش مکالمه انگلیسی است و تمرکز اصلی هر بسته آموزشی روی مکالمه و تقویت مهارت Speaking است.

در پکیج های آموزشی مجموعه مکالمه، گرامر و لغات کتاب، واژگان و اصطلاحات جدید تدریس می‌شود.‌ هریک از این پکیج‌های آموزشی زبان همراه با تمرین‌های تعاملی به پیشرفت هرچه بیشتر سطح زبان انگلیسی شما کمک می‌کند.

اگر از آن دسته زبان‌آموزانی هستید که مایلید با سرعت و زمان دلخواه خود زبان را یاد بگیرید یا

به‌خاطر مشغله‌ کاری امکان حضور در کلاس‌های آنلاین را ندارید و یا

علاقه‌ای به شرکت در کلاس و دوره آموزشی ندارید و علاقه‌مندید بطور خودآموز انگلیسی را یاد بگیرید و یا

در کلاس‌های زبان مشغول تحصیل هستید ولی می‌خواهید مطالب دوره آموزشی مجدداً توسط اساتید برایتان مرور شود؛ پکیج های خودآموز زبان انگلیسی آکادمی زبان مریم حیدری برایتان مناسب است.

جامع‌ترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

پکیج آموزش زبان انگلیسی آکادمی مریم حیدری، جهت آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد (مبتدی تا پیشرفته) طراحی شده‌ است. با این پکیج‌ها زبان انگلیسی را با همان کیفیت کلاس حضوری، در خانه یاد بگیرید. بدون نیاز به حضور در کلاس، توسط استاد باتجربه آموزش ببینید و سطح زبان خود را تقویت کنید.

تمرکز این دوره‌ها بر دو مهارت Listening و Speaking  (مکالمه و مهارت شنیداری) است. همچنین هر مقطع از پکیج آموزش زبان انگلیسی، شامل 6 ترم عادی است. یعنی با گذراندن هر مقطع، شش برابر زمان و هزینه کمتری صرف می‌کنید! چه چیزی از این بهتر؟

پکیج آموزش زبان انگلیسی برای آن دسته از افرادی مناسب است که در زمان­‌های تعیین شده دسترسی به اینترنت ندارند، یا به هر دلیلی امکان حضور در کلاس‌­های آنلاین را ندارند. یا افرادی که قصد دارند به ‌صورت فشرده و در کوتاه‌­ترین زمان سطح زبان خود را بهبود ببخشند.

محتوای این پکیج خودآموز زبان انگلیسی به­‌صورت ویدیوهای آموزشی ضبط شده است که بعد از ثبت‌­نام در دسترس شما قرار می­‌گیرد. شما به‌­عنوان دانشجوی دوره می­‌توانید در هر زمان به این ویدیوها دسترسی داشته باشید.

چرا پکیج خودآموز زبان انگلیسی

یکی از مهمترین ویژگی‌های یک بسته آموزشی، داشتن یک سیستم پشتیبانی دقیق و حرفه‌ای است. اگر بهترین پکیج خودآموز زبان انگلیسی را هم خریداری کنید، اما در پشتیبانی نقص داشته باشد، کسی نباشد که روند پیشرفت شما را بررسی و مشکلاتتان را برطرف کند، مطمئنا در روند آموزشی شما اختلال ایجاد می‌شود و نمی‌دانید در هر زمان در چه وضعیتی قرار دارید.

با خرید پکیج خودآموز زبان انگلیسی آکادمی زبان مریم حیدری، کار ما با شما تمام نمی‌­شود! پشتیبان‌های حرفه‌ای برای این­که روند پیشرفت شما را پیگیری کنند، با شما در طول مسیر در ارتباط خواهند بود و به‌صورت هفتگی با شما تماس حاصل کرده و روند پیشرفت زبانتان را ثبت و ضبط می‌کنند.

همچنین شما با خرید پکیج خودآموز زبان انگلیسی، این امکان را دارید که از جلسات رفع اشکال کاملاً اختصاصی خودتان استفاده نمایید، تا هرچه مفیدتر این دوره را پیش ببرید.

معرفی پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه

پکیج خودآموز زبان انگلیسی سطح مبتدی

دوره خودآموز سطح مبتدی دوره‌ای مناسب برای زبان‌آموزان سطح A1 است. اگر در ابتدای مسیر یادگیری زبان انگلیسی هستید و یا تا حدودی ساختارها را می‌شناسید و قادر هستید جملات ابتدایی بسازید، این سطح مناسب شماست. منبع آموزش سطح Elementary کتاب تاچ‌استون ۱ (Touchstone 1) است.
در طی این دوره، شما با عبارت‌های اساسی مورد استفاده روزمره آشنا خواهید شد تا بتوانید نیازهای اصلی روزانه خود را برطرف کنید. شما همچنین یاد خواهید گرفت تا خودتان را به دیگران معرفی کنید و درباره جزئیات شخصی مانند محل زندگیتان، افرادی که می‌شناسید و داشته‌هایتان صحبت کنید. شما همچنین مهارت لازم برای تعامل ساده با دیگران را کسب خواهید کرد، البته به این شرط که شخص مقابل واضح و شمرده صحبت کند و آماده باشد تا در شرایط خاص به شما کمک کند.

پکیج آموزش زبان انگلیسی سطح پیش متوسط

دوره خودآموز سطح پیش متوسط دوره‌ای مناسب برای زبان‌آموزان سطح A2 است. این سطح برای زبان‌آموزان مبتدی مناسب نیست. برای ورود به این سطح شما باید ساختارهای اولیه زبان انگلیسی را بشناسید و قادر باشید پیام‌ خود را منتقل کنید. کتاب تاچ‌استون ۲ (Touchstone 2) منبع آموزشی این پکیج است.
در طی این دوره، شما با جملات و اصطلاحات رایج در حوزه‌های مرتبط با خود، مثل معرفی خود و خانواده، خرید کردن، جغرافیای محیط اطراف و شغلتان آشنا خواهید شد. در طول دوره شما مهارت‌های لازم برای تبادل اطلاعات ساده در مورد مسائل معمول و آشنا را به‌دست خواهید آورد. شما همچنین یاد خواهید گرفت تا در مورد گذشته خود، محیط اطرافتان و نیازهایتان به‌طور ساده صحبت کنید.

پکیج آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط

دوره خودآموز سطح متوسط دوره‌ای مناسب برای زبان‌آموزان سطح B1 است. اگر ساختارهای زبانی را به‌خوبی می‌شناسید، از پس ارتباطات کاری، سفر و … برمی‌آیید و یا توانایی تولید متن‌های کوتاه انگلیسی را دارید این سطح مناسب شماست. کتاب تاچ‌استون ۳ (Touchstone 3) منبع آموزشی این دوره است.
در طی این دوره، شما توانایی درک صحبت و متون استاندارد را در موارد آشنا مثل مسائل کاری و تحصیلی، اوقات فراغت و غیره را به‌دست خواهید آورد. همچنین در هنگام سفر، شما خواهید توانست در محیط‌های انگلیسی زبان اکثر نیازهای خود را برطرف کنید. در طول این دوره شما مهارت لازم برای تولید متون ساده را با موضوعات آشنا کسب خواهید کرد و می‌توانید درباره تجربیاتتان، امیدها و آرزوهایتان به‌طور خلاصه بحث کنید و برای عقاید و برنامه‌هایتان دلیل و توضیح ارائه دهید.

پکیج آموزش زبان انگلیسی سطح فوق متوسط

دوره خودآموز سطح فوق متوسط دوره‌ای مناسب برای زبان‌آموزان سطح B2 است. اگر ساختارهای پیچیده زبانی و متن‌های انتزاعی را می‌فهمید و قادر هستید در حوزه تخصصی خود به تبادل نظر بپردازید و یا متون تخصصی را درک کنید، این سطح مناسب شماست. کتاب تاچ‌استون 4 (Touchstone 4) منبع آموزشی شما در این دوره خواهد بود.
در طی این دوره، شما توانایی درک طیف وسیعی از متون سخت و طولانی را کسب خواهید کرد و می‌توانید معنای ضمنی نهفته در متن را هم درک کنید. شما می‌توانید بدون مکث و درنگ طولانی برای انتخاب لغت، منظور خود را روان و خودجوش بیان کنید. شما خواهید آموخت تا به‌صورت مؤثر و قابل انعطاف از زبان در موارد تحصیلی، کاری و اجتماعی استفاده کنید. در پایان این دوره شما خواهید توانست متون واضح، ساختاربندی شده و مفصلی را در موضوعات گسترده‌ای تولید کنید و از الگوهای سازمان‌دهی متن، حروف ربطی و تکنیک‌های انسجام متن به‌خوبی بهره ببرید.

پکیج آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته

دوره خودآموز سطح پیشرفته دوره‌ای مناسب برای زبان‌آموزان سطح C1 است. اگر به سطح قابل قبولی در زبان انگلیسی رسیده‌اید و توانایی درک جملات و ساختارهای پیچیده را دارید و می‌توانید از آنها در مکالمات و متون خود استفاده کنید و به راحتی در رابطه با ایده‌های ذهنی خود بدون تعلل صحبت کنید، این پکیج مناسب شماست. کتاب ویوپوینت 1 (Viewpoint 1) منبع این سطح است.
در طی این دوره، شما توانایی درک متون پیچیده را در موضوعات آشنا مثلا بحث‌های فنی در زمینه تحصیلی یا کاریتان را به‌دست خواهید آورد. بعد از این دوره، شما می‌توانید به‌طور روان و خودکار با دیگران تعامل کنید بدون اینکه خودتان یا شنونده به‌سختی بیفتد. شما همچنین مهارت‌های لازم برای تولید متون واضح و مفصلی را در موضوعات گسترده به‌دست خواهید آورد و می‌توانید با ارائه مزایا و معایب گزینه‌های مختلف، دیدگاه خود را در مورد موضوعات مختلف توضیح دهد.

پکیج آموزش زبان انگلیسی سطح فوق پیشرفته

دوره خودآموز سطح فوق پیشرفته دوره‌ای مناسب برای زبان آموزان سطح C2 است. برای شمایی که در زبان انگلیسی به استقلال لازم و کافی رسیده‌اید و هر متنی بخوانید و هر مطلبی بشنوید را درک می‌کنید، اما می‌خواهید از این هم فراتر بروید و پیچیدگی‌های زبان انگلیسی را بیشتر درک کنید. همچنین به دنبال فرصتی برای تقویت جزییات در گفتار و نوشتار خود هستید، این دوره مناسب شماست.
در این سطح، در آکادمی زبان مریم حیدری به بررسی و مطالعه کتاب ویوپوینت ۲ (Viewpoint 2) خواهید پرداخت. در انتهای این دوره از شما انتظار می‌رود هر آنچه را می‌خوانید یا می‌شنوید، به خوبی متوجه شوید. همچنین باید بتوانید اطلاعات منابع مختلف گفتاری و نوشتاری را خلاصه کنید و استدلال‌ها و مباحث را به‌صورت منسجم ارائه دهید. شما خواهید توانست به‌طور خودجوش، بسیار روان و دقیق صحبت کنید و منظور دقیق خود را بیان کنید.

اشتراک گذاری:
Select more than one item for comparison.