قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه

خدمات ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه در حال حاضر در دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته‌های تخصصی و زمینه‌های گوناگون علمی خدمت شما پژوهشگران، اساتید و دانشجویان عزیز ارائه می‌گردد.

📍 کلیه سفارشات ترجمه چکیده پس از ترجمه تخصصی، مورد بازخوانی و ویرایش دقیق قرار می‌گیرند.

📍 جهت مشاهده و بررسی قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیک نمایید.

خدمات ترجمه چکیده برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجویان و فارغ التحصیلان عزیز در صورتی که ترجمه چکیده مقاله را برای مطالعه شخصی، پروژه کلاسی، ارائه در کلاس، استفاده در پایان‌نامه، چاپ در مجلات علمی کشور در نظر دارید؛ آکادمی زبان مریم حیدری کیفیت ترجمه چکیده شما را تضمین می‌کند تا ترجمه‌ای با کیفیت را دریافت نمایید.

در صورتی که کیفیتی بسیار بالا را برای ترجمه چکیده مقالات، پایان نامه و رساله را خواستارید سفارش خود را به ما بسپارید.

ترجمه فوری چکیده پذیرفته می‌شود و حداقل زمان لازم برای تحویل چکیده مقاله، پایان نامه و رساله، ۲ ساعت از زمان ثبت سفارش می‌باشد.

ترجمه تخصصی چکیده مقاله
ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه

فرمت فایل چکیده جهت ترجمه چگونه باید باشد؟

برای ما تفاوتی وجود ندارد که فایل چکیده شما به چه شکل و فرمتی است و هر نوع فرمتی که در بستر اینترنت قابل ارسال و دریافت باشد از نظر ما قابل ترجمه است.

اگر چکیده مورد نظر شما جهت ترجمه به صورت فیزیکی و کاغذی است می‌توانید با تلفن همراه یا دوربین عکاسی از صفحه متن چکیده عکس تهیه نموده و جهت ترجمه برای ما ارسال فرمایید.

اگر چکیده شما به صورت عکس، فایل اسکن شده، فایل ورد (Word)، فایل تکست (text)، فایل پی دی اف (Pdf)، فایل اکسل (Excel)، فایل پاورپوینت (PowerPoint)، فایل صفحات وب (html) و… است برای ترجمه چکیده شما مشکلی وجود ندارد و فایل شما قابل ترجمه است. فقط کافی است سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

ترجمه تخصصی چکیده مقالات انگلیسی و فارسی
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 8 =

Select more than one item for comparison.