قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

ترجمه تخصصی قرارداد، اسناد تجاری، مالی و بازرگانی

آکادمی زبان مریم حیدری خدمات ترجمه تخصصی قرارداد و توافقنامه‌های مالی و بازرگانی، اسناد تجاری و حقوقی را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌نماید. این خدمات در حال حاضر در دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه‌های تخصصی گوناگون خدمت شما تولیدکنندگان، صادرکنندگان، واردکنندگان، بازرگانان و تجار کالا ارائه می‌گردد.

افراد حقیقی و حقوقی، سازمان‌ها، شرکت‌ها و کارخانجات می‌توانند قراردادهای تجاری و مالی خود را جهت خرید و فروش محصولات و مشارکت در تجارت خارجی را به گروه ترجمه وبسایت مریم حیدری بسپارند.

📍 کلیه سفارشات ترجمه قرارداد پس از اتمام کار ترجمه، مورد بازخوانی و ویرایش دقیق قرار می‌گیرند.

ترجمه تخصصی قرارداد فارسی به انگلیسی
ترجمه قراردادهای تجاری و بازرگانی

نحوه محاسبه قیمت و زمان ترجمه قرارداد

معیار محاسبه و برآورد هزینه ترجمه قرارداد، تعداد کلمات است. پس از مشخص شدن تعداد کلمات متن قرارداد نسبت به قیمت‌گذاری هزینه ترجمه قرارداد با توجه به پارامترهای دیگر از جمله زبان ترجمه، زمینه سفارش، حجم سفارش و زمان تحویل اقدام خواهد شد.

📍 جهت آگاهی از نحوه محاسبه و عوامل مؤثر بر قیمت ترجمه، زمان‌بندی تحویل ترجمه و میزان تخفیف حجمی در سفارشات ترجمه قرارداد کلیک نمایید.

📍 جهت مشاهده و بررسی قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیک نمایید.

شما عزیزان می‌توانید با توجه به زمان تحویل ترجمه مورد نظرتان اقدام به انتخاب خدمات ترجمه قراداد به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری نمایید.

📍 زمان تحویل ترجمه‌ها به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری محاسبه می‌گردد.

ترجمه‌ی عادی به ترجمه‌ی ۱۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی نیمه‌فوری به ترجمه‌ی ۱۵۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی فوری به ترجمه‌ی ۲۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه تخصصی قرارداد بازرگانی
ترجمه قراردادهای فارسی به انگلیسی

فرمت فایل قرارداد جهت ترجمه چگونه باید باشد؟

برای ما تفاوتی وجود ندارد که فایل قرارداد شما به چه شکل و فرمتی است و هر نوع فرمتی که در بستر اینترنت قابل ارسال و دریافت باشد از نظر ما قابل ترجمه است.

اگر قرارداد مورد نظر شما جهت ترجمه به صورت فیزیکی و کاغذی است می‌توانید با تلفن همراه یا دوربین عکاسی از صفحات قرارداد عکس تهیه نموده و جهت ترجمه برای ما ارسال فرمایید.

اگر قرارداد شما به صورت عکس، فایل اسکن شده، فایل ورد (Word)، فایل تکست (text)، فایل پی دی اف (Pdf)، فایل اکسل (Excel)، فایل پاورپوینت (PowerPoint)، فایل صفحات وب (html) و… است برای ترجمه قرارداد شما مشکلی وجود ندارد و فایل شما قابل ترجمه است. فقط کافی است سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

Select more than one item for comparison.