قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان

حساس‌ترین سن برای شروع یادگیری زبان انگلیسی ۷ تا ۱۲ سال است زیرا ظرفیت و توانایی ذهنی برای یادگیری زبان دوم در بیشترین حد خود قرار دارد. در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی کودکان، مسیر یادگیری فرزند شما همراه با بازی‌های جذاب، موسیقی، داستان‌های متنوع، کار گروهی و با مطالب آموزشی به‌روز کمبریج خواهد بود.

چرا باید آموزش زبان را از سن پایین شروع کرد؟

از نظر محققین بازه زمانی طلایی یادگیری زبان انگلیسی کودکان از سنین 7 سالگی شروع می‌شود و تا دوران بلوغ ادامه دارد. نکته مهم این است که کلاس زبان انگلیسی کودکان در این سنین باید آن‌قدر سرگرم‌کننده باشد تا حتی متوجه نشوند در حال آموزش هستند!

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ۷ تا ۱۲ سال؛ فرصت طلایی!

یادگیری زبان دوم به‌ویژه زبان انگلیسی در سنین پایین مانند سرمایه‌گذاری کردن در آینده فرزندتان است. تحقیقات و مطالعات هاروارد و موسسات معتبر دنیا نشان می‌دهد که یادگیری زبان انگلیسی کودکان هرچه زودتر آغاز شود بهتر است، پس چه‌بهتر که از این فرصت طلایی بیشترین استفاده را ببریم.

پس از سال‌ها آموزش زبان انگلیسی به کودکان با استفاده از متدهای جدید و ابزار آموزشی متنوع مانند کارتون، بازی و موسیقی تلاش می‌کنیم تا همیشه کیفیت آموزش زبان انگلیسی کودکان را حفظ کنیم.

دوره‌های آموزشی کلاس‌های زبان کودکان در آکادمی زبان مریم حیدری به دو دوره مبتدی و پیشرفته تقسیم می‌شود. فرزند شما پس از تعیین سطح با توجه به سن و نتیجه تعیین سطح در یکی از این دو دوره شرکت داده می‌شود.

آزمون تعیین سطح، اولین قدم فرزند شما برای شروع یادگیری زبان انگلیسی است.

در کلاس‌های زبان کودکان سری کتاب‌های سوپر مایندز (Super Minds) از انتشارات کمبریج در ۷ مقطع تدریس می‌شود که یکی از بهترین منابع آموزشی برای این سنین است.

اشتراک گذاری:
Select more than one item for comparison.