قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

ترجمه کتاب و ایبوک

خدمات ترجمه تخصصی کتاب و ایبوک (E-Book) یا همان کتاب الکترونیکی در حال حاضر در دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته‌های تخصصی و زمینه‌های گوناگون علمی خدمت شما پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و علاقمندان به کتاب‌خوانی ارائه می‌گردد.

📍 کلیه سفارشات ترجمه کتاب پس از اتمام کار ترجمه تخصصی کتب، مورد بازخوانی و ویرایش دقیق قرار می‌گیرند.

ترجمه تخصصی کتاب و ایبوک
ترجمه کتاب فارسی و انگلیسی

نحوه محاسبه قیمت و زمان ترجمه کتاب

معیار محاسبه و برآورد هزینه ترجمه کتاب، تعداد کلمات است. پس از مشخص شدن تعداد کلمات متن کتاب نسبت به قیمت‌گذاری هزینه ترجمه کتاب با توجه به پارامترهای دیگر از جمله زبان ترجمه، زمینه سفارش، حجم سفارش و زمان تحویل اقدام خواهد شد.

📍 جهت آگاهی از نحوه محاسبه و عوامل مؤثر بر قیمت ترجمه، زمان‌بندی تحویل ترجمه و میزان تخفیف حجمی در سفارشات ترجمه کتاب کلیک نمایید.

📍 جهت مشاهده و بررسی قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیک نمایید.

علاقمندان به کتاب و کتاب‌خوانی، ناشران، دانشجویان، اساتید، اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان محترم می‌توانند با توجه به زمان تحویل ترجمه مورد نظرشان اقدام به انتخاب خدمات ترجمه کتاب به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری نمایید.

📍 زمان تحویل ترجمه‌ها به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری محاسبه می‌گردد.

ترجمه‌ی عادی به ترجمه‌ی ۱۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی نیمه‌فوری به ترجمه‌ی ۱۵۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی فوری به ترجمه‌ی ۲۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

خدمات ترجمه کتاب
خدمات تخصصی ترجمه کتاب‌های انگلیسی و فارسی

فرمت فایل کتاب جهت ترجمه چگونه باید باشد؟

برای ما تفاوتی وجود ندارد که فایل کتاب شما به چه شکل و فرمتی است و هر نوع فرمتی که در بستر اینترنت قابل ارسال و دریافت باشد از نظر ما قابل ترجمه است.

اگر کتاب مورد نظر شما جهت ترجمه به صورت فیزیکی و کاغذی است می‌توانید با تلفن همراه یا دوربین عکاسی از صفحات کتاب عکس تهیه نموده و جهت ترجمه برای ما ارسال فرمایید.

اگر کتاب شما به صورت عکس، فایل اسکن شده، فایل ورد (Word)، فایل تکست (text)، فایل پی دی اف (Pdf)، فایل اکسل (Excel)، فایل پاورپوینت (PowerPoint)، فایل صفحات وب (html) و… است برای ترجمه کتاب شما مشکلی وجود ندارد و فایل شما قابل ترجمه است. فقط کافی است سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

Select more than one item for comparison.