قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

خدمات ترجمه پایان نامه و رساله دانشجویی

آکادمی زبان مریم حیدری خدمات ترجمه پایان نامه مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، رساله و تز دکتری را دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته‌های تخصصی و زمینه‌های گوناگون علمی خدمت شما پژوهشگران، اساتید و دانشجویان عزیز ارائه می‌نماید.

دانشجویان گرامی در صورتی که ترجمه پایان ‌نامه و رساله خود و یا دیگر فارغ التحصیلان را برای پژوهش شخصی، پروژه کلاسی، ارائه در کلاس، استفاده در پایان‌ نامه، چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی و یا چاپ به صورت کتاب در نظر دارید آکادمی زبان مریم حیدری کیفیت ترجمه شما را تضمین می‌کند تا ترجمه‌ای با کیفیت را دریافت نمایید.

نحوه محاسبه قیمت و زمان ترجمه پایان نامه و رساله

معیار محاسبه و برآورد هزینه ترجمه پایان نامه و رساله، تعداد کلمات است. پس از مشخص شدن تعداد کلمات پایان نامه و رساله نسبت به قیمت‌گذاری هزینه ترجمه آن با توجه به پارامترهای دیگر از جمله زبان ترجمه، زمینه سفارش، حجم سفارش و زمان تحویل اقدام خواهد شد.

📍 جهت آگاهی از نحوه محاسبه و عوامل مؤثر بر قیمت ترجمه، زمان‌بندی تحویل ترجمه و میزان تخفیف حجمی در سفارشات ترجمه پایان نامه و رساله کلیک نمایید.

📍 جهت مشاهده و بررسی قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیک نمایید.

خدمات ترجمه پایان نامه و رساله
ترجمه تخصصی پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

دانشجویان و فارغ التحصیلان محترم دانشگاه‌های دولتی، آزاد، غیرانتفاعی و پیام نور می‌توانند با توجه به زمان تحویل ترجمه مورد نظرشان اقدام به انتخاب خدمات ترجمه پایان نامه و رساله به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری نمایید.

📍 زمان تحویل ترجمه ها به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری محاسبه می‌گردد.

ترجمه‌ی عادی به ترجمه‌ی ۱۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی نیمه‌فوری به ترجمه‌ی ۱۵۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی فوری به ترجمه‌ی ۲۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه تخصصی پایان نامه و رساله در کلیه رشته‌های دانشگاهی

ادبیات و زبانشناسی / اسناد تجاری / اقتصاد / برق و الکترونیک / پرستاری / پزشکی / حسابداری و مدیریت / حقوق / روانشناسی / زمین شناسی و معدن / زیرنویس فیلم و سریال / زیست شناسی / سیاسی / شیمی / صنایع / صنایع غذایی / علوم اجتماعی / علوم تربیتی / عمران / فقه و علوم اسلامی / فلسفه / کامپیوتر / کشاورزی / مالی و بازرگانی / متالوژی و مواد / محیط زیست / معماری / مکانیک / نفت، گاز و پتروشیمی / ورزشی / هنر

📍 کلیه سفارشات ترجمه پایان نامه و رساله دانشجویی پس از ترجمه تخصصی، مورد بازخوانی و ویرایش دقیق قرار می‌گیرند.

خدمات ترجمه پایان نامه
خدمات ترجمه پایان نامه دانشجویی

فرمت فایل پایان نامه و رساله جهت ترجمه چگونه باید باشد؟

برای ما تفاوتی وجود ندارد که مطالب پایان نامه و رساله شما به چه شکل و فرمتی است و هر نوع فرمتی که در بستر اینترنت قابل ارسال و دریافت باشد از نظر ما قابل ترجمه است.

اگر پایان نامه و رساله مورد نظر شما جهت ترجمه ابتدا بر روی کاغذ پیاده شده و به صورت فیزیکی و کاغذی است می‌توانید با تلفن همراه یا دوربین عکاسی از صفحات پایان نامه و رساله عکس تهیه نموده و جهت ترجمه برای ما ارسال فرمایید.

اگر پایان نامه و رساله شما به صورت عکس، فایل اسکن شده، فایل ورد (Word)، فایل تکست (text)، فایل پی دی اف (Pdf)، فایل اکسل (Excel)، فایل پاورپوینت (PowerPoint)، فایل صفحات وب (html) و… است برای ترجمه متون پایان نامه و رساله شما مشکلی وجود ندارد و فایل شما قابل ترجمه است. فقط کافی است سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − یک =

Select more than one item for comparison.