قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

برقراری ارتباط موثر و مکالمه‌ی روان با انگلیسی زبانان از مهمترین اهداف یادگیری زبان انگلیسی است که دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان آکادمی زبان مریم حیدری به شما کمک می‌کند به این هدف دست پیدا کنید. اسپیکینگ (Speaking) مهارتی است که شاید بیشترین چالش را در یادگیری به‌همراه داشته باشد زیرا به تعامل مفید در کلاس و متدهای نوین نیاز دارد.

این دوره برای افراد ۱۵ سال به بالا طراحی شده‌است و شامل دو بخش دوره‌های مبتدی و متوسط در ۲۴ ترم و دوره‌های تخصصی و پیشرفته در ۱۸ ترم است.

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برای بزرگسالان

آکادمی زبان مریم حیدری با بیش از ۲۵ سال تجربه حضور مستمر در کنار زبان‌آموزان همیشه در تکاپو برای استفاده از به‌روزترین متدها و ابزار آموزشی بوده و حال کلاس بزرگسالان با استفاده جدیدترین مجموعه کتاب‌های آموزش زبان دانشگاه کمبریج به نام Evolve تدریس می‌شود. این دوره برای افراد بالای ۱۵ سال برگزار می‌شود و مسیر آموزشی مشخصی از سطح مبتدی تا پیشرفته برای شما در نظر گرفته شده‌است. تمرکز این کتاب بر مهارت اسپیکینگ بیشتر از کتب دیگر است و به شما کمک می‌کند تا در موقعیت مکالمه‌ی غیررسمی که هر روز در زندگی روزمره اتفاق می‌افتد قرار بگیرید.

ویژگی‌های کلاس زبان بزرگسالان

  • تمرکز بر مکالمه

تمرکز ویژه بر مهارت اسپیکینگ در کنار تقویت دیگر مهارت‌ها

  • منابع جدید و به‌روز

استفاده از مجموعه کتاب‌های Evolve، به‌روزترین کتاب‌های دانشگاه کمبریج

  • محتوای تعاملی

استفاده از ویدئوهای واقعی از افراد Native (بومی) برای تصحیح لهجه

  • فضای امن و پویا

ایجاد فضای امن برای تسلط و ایجاد اعتمادبه‌نفس در مکالمه برای زبان‌آموز

  • اساتید حرفه‌ای

استفاده از اساتید حرفه‌ای و متخصص دارای مدارک معتبر آموزش زبان

سطوح مختلف دوره بزرگسالان

کلاس زبان بزرگسالان به دو بخش دوره‌های مبتدی و متوسط و دوره‌های تخصصی و پیشرفته تقسیم می‌شود. اگر زیاد وقت ندارید، از کلاس‌های یک روز در هفته یا دو روز در هفته استفاده کنید که آخر هفته‌ها برگزار می‌شود، اما اگر وقت زیادی ندارید و می‌خواهید سریعتر پیش‌بروید در کلاس‌های ترمیک و فشرده که 3 روز در هفته برگزار می‌شوند شرکت کنید.

الگوهای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان ​

آکادمی زبان مریم حیدری شرایطی را فراهم آورده تا هر کسی که علاقه‌مند به یادگیری زبان باشد، بتواند در دوره بزرگسالان شرکت کند. شما می‌توانید با توجه به دغدغه و میزان زمان خالی خود، در یکی از کلاس‌ها شرکت کنید و دانش زبانی خود را افزایش دهید:

یک روز در هفته

اگر سرتان خیلی شلوغ است و در طول هفته تنها یک روز، امکان حضور در کلاس را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌های یک‌روز در هفته آکادمی شرکت کنید. می‌توانید در یکی از کلاس‌هایی که در پنج‌شنبه یا جمعه تشکیل می‌شود ثبت‌نام کنید.

دو روز در هفته

اگر کارمند یا دانشجو باشید احتمالاً تنها در آخر هفته‌ها امکان حضور در کلاس‌های زبان را داشته باشید. ما در آکادمی زبان مریم حیدری شرایطی را برایتان فراهم آورده‌ایم که می‌توانید یک ترم را در 15 جلسه در پنج‌شنبه و جمعه تمام کنید و به‌سرعت به ترم بعدی منتقل شوید.

ترمیک و فشرده (سه روز در هفته)

دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان آکادمی زبان مریم حیدری یکی از پرمخاطب‌ترین دوره‌های ماست. اگر می‌توانید سه روز در هفته در کلاس زبان شرکت کنید، این دوره را از دست ندهید. چرا که در این صورت هر ترم زودتر از قبل تمام می‌شود و می‌توانید با سرعت بیشتری به سطوح بالاتری از زبان برسید.

این کلاس‌ها در روزهای زوج یا فرد و هر جلسه به مدت 90 دقیقه برگزار می‌شود.

سوالات متداول

نمی‌دانم در کدام دوره شرکت کنم! چطور می‌توانم تعیین سطح شوم؟

برای شرکت در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی باید تعیین سطح شوید و می‌توانید به دو شکل حضوری  و آنلاین این تعیین سطح را انجام دهید.

تفاوت دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان با دیگر دوره‌های آموزشی در چیست؟

استفاده از کتاب‌های جدید Evolve، برنامه‌ریزی تخصصی و وجود نقشه راه مدون برای رسیدن به سطح عالی زبان، پیشرو بودن در زمینه آموزش و… از جمله مزیت‌های دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان است.

امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارم، آیا امکان آموزش آنلاین زبان انگلیسی وجود دارد؟

اگر امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارید می‌توانید در دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین شرکت کنید و بدون داشتن دغدغه‌هایی مانند ترافیک یا دیر رسیدن به کلاس، از آموزش‌های این دوره بهره ببرید.

چه روز‌هایی کلاس زبان انگلیسی بزرگسالان تشکیل می‌شود؟

کلاس‌های زبان بزرگسالان در تمامی روزهای هفته به صورت ترمیک و فشرده برگزار می‌شوند. اگر خیلی سرتان شلوغ است از کلاس‌های پنج‌شنبه یا جمعه‌ها (دو روز در هفته) یا پنج‌شنبه یا جمعه‌ها (یک روز در هفته) استفاده کنید و اگر زمان بیشتری در طول هفته دارید می‌توانید از کلاس‌های فشرده و ترمیک استفاده کنید.

اشتراک گذاری:
Select more than one item for comparison.