قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

در مقاله قیمت ویرایش در مورد نحوه محاسبه قیمت ویرایش و پارامترهای مؤثر در محاسبه هزینه ویرایش توضیحات مفصلی داده شد. در این مقاله قیمت ویرایش متون انگلیسی براساس رشته‌های تخصصی و زمان تحویل عادی در جدولی تدوین شده و خدمت شما عزیزان ارائه می‌گردد.

نرخنامه قیمت ویرایش متون انگلیسی

* نرخنامه قیمت ویرایش متون انگلیسی آکادمی زبان مریم حیدری در سال 1403

جهت برآورد سریع قیمت ویرایش متون انگلیسی براساس زمینه و زمان تحویل عادی، نیمه‌فوری و فوری می‌توانید به محاسبه‌گر آنلاین قیمت ویرایش مراجعه نمایید.

📍 جهت اطلاع از قیمت ویرایش متون فارسی کلیک کنید.

هزینه ویرایش متون انگلیسی چگونه محاسبه می‌شود؟

به طور کلی هزینه ویرایش متون و مقالات از حاصل‌ضرب تعداد کلمات متن در واحد قیمت تعیین شده زمینه تخصصی بدست می‌آید.

جهت محاسبه قیمت ویرایش یک متن انگلیسی، ابتدا تعداد کلمات مورد نظر جهت ویرایش را در نظر گرفته و سپس با توجه به زمینه تخصصی متن و زمان تحویل سفارش، تعداد کلمات در قیمت زمینه تخصصی ضرب می‌شود.

مثال: به عنوان نمونه، متن مقاله‌ای در زمینه پزشکی که به زبان انگلیسی نگارش شده را در نظر بگیرید که شامل ۳۰۰۰ کلمه است. برای محاسبه هزینه ویرایش این مقاله، با توجه به زمان تحویل سفارش، تعداد کلمات مقاله در قیمت پایه متن پزشکی ضرب خواهد شد.

در حال حاضر (سال ۱۴۰۳) قیمت واحد ویرایش یک کلمه متن پزشکی به زبان انگلیسی، ۸۱۲ تومان است. بنابراین هزینه ویرایش عادی این مقاله با ۳۰۰۰ کلمه با موضوع پزشکی ۲,۴۳۶,۰۰۰ تومان خواهد شد که به صورت زیر محاسبه می‌گردد.

نحوه محاسبه قیمت ویرایش متون عمومی و تخصصی چگونه است؟

از آنجایی که مدت زمان لازم جهت ویرایش متون عمومی و تخصصی برابر نیست و قطعاً بازخوانی و ویرایش متون تخصصی زمان بیشتری نیاز دارند و همچنین متون تخصصی به دانش، تخصص و دقت بیشتری احتیاج دارند، هزینه ترجمه متون تخصصی با ضریب بیشتری محاسبه خواهند شد.

بنابراین در برآورد هزینه ویرایش متون ادبیات و شعر، زبانشناسی، واژه‌نامه، فقه و علوم اسلامی با ضریب (۲)؛ متون حقوق، فلسفه، قراردادهای تجاری و بازرگانی، و اسناد تجاری با ضریب (۱/۵)؛ متون پزشکی، پرستاری، نفت، گاز و پتروشیمی، رزومه و انگیزه‌نامه، معماری و شهرسازی، خبر و گزارش‌های ژورنالیستی با ضریب (۱/۲۵) محاسبه خواهند شد.

همچنین یکی از پارامترهای تأثیرگذار در محاسبه قیمت ویرایش متون و مقالات انگلیسی زمان است که نقشی اساسی در تعیین هزینه ویرایش ایفا می‌کند. به طور کلی زمان عادی در نظر گرفته شده برای انجام ۴ صفحه ویرایش (۱۰۰۰ کلمه) یک روز است و ویرایش بیش از این تعداد کلمات به صورت نیمه‌فوری و فوری محاسبه خواهد شد.

ویرایش عادی متون به ویرایش ۱۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ویرایش نیمه‌فوری متون به ویرایش ۱۵۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

هزینه ویرایش نیمه‌فوری متون، ۱/۵ برابر هزینه ویرایش عادی است.

ویرایش فوری متون به ویرایش ۲۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

هزینه ویرایش فوری متون، ۲ برابر هزینه ویرایش عادی است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هشت =

Select more than one item for comparison.