قیمت نهایی : تومان
قیمت نهایی : تومان

خدمات تخصصی ترجمه دانشجویی

آکادمی زبان مریم حیدری خدمات ترجمه متون و مقالات دانشجویی را دو بخش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته‌های تخصصی و زمینه‌های گوناگون علمی خدمت شما پژوهشگران، اساتید و دانشجویان عزیز ارائه می‌نماید.

امروزه ترجمه دانشجویی علاوه بر اهمیت فراوانی که بر پیشرفت تحصیلی در دوره دانشجویی دارد، تأثیرات فراوانی در زمان فارغ التحصیلی و استخدام کارجویان تحصیل‌کرده می‌گذارد.

دوران دانشجویی دوران عجیبی است. از یک طرف درس و دانشگاه بخش قابل توجهی از وقت ما را به خود اختصاص می‌دهند و طبیعتاً باید تلاش کنیم در درس و مشق‌های خود موفق باشیم و بهترین استفاده را از فضای آموزشی دانشگاه ببریم.

از سوی دیگر، دوران دانشجویی جزو معدود دوران‌هایی است که می‌توانیم با دست بازتر برای خودمان وقت بگذاریم. مطالعه‌ کنیم، فیلم ببینیم، یا با دوستانمان بیرون برویم و لحظات خوبی داشته باشیم.

در کنار این‌ها، می‌دانیم که بهترین زمان برای برنامه‌ریزی آینده،‌ دوران دانشجویی است. توسعه مهارت‌ها، ایجاد شبکه ارتباطی، شکل دادن به یک رزومه‌ی خوب و هر آن چیزی که می‌تواند به موفقیت آینده ما کمک کند، در این دوران، ساده‌تر و ارزان‌تر از سایر مراحل زندگی، قابل انجام است.

خدمات ترجمه دانشجویی
ترجمه فوری مقالات دانشجویی

اهمیت ترجمه در دوران دانشگاه

یک پژوهشگر نتیجه پژوهش خود را در نوشته‌ای با حجم معین و استاندارد ارائه می‌دهد که همان مقاله می‌باشد. از آنجایی که دانشجو زمان کافی برای نوشتن مقاله ندارد بنابراین در ابتدا به دانلود مقاله دانشجویی می‌پردازد. به سایت‌های مختلفی برای دانلود مقاله مورد نظر مراجعه می‌نماید. برای دانلود مقاله دانشجویی باید به سایت‌های معتبر مراجعه کرد.

دانلود مقاله دانشجویی می‌تواند یک مقاله ساده و یا یک مقاله مهم و تخصصی باشد. در سایت‌های دانلود مقاله، مقاله‌های مختلفی (مقاله فارسی، مقاله انگلیسی، مقاله ترجمه شده و…) وجود دارد که دانشجو برای افزایش دانش و تجربه می‌تواند از این مقالات علمی استفاده نماید.

مقالات می‌توانند به زبان فارسی باشند و یا به زبان انگلیسی که مقالات به زبان انگلیسی را فقط افرادی که مسلط به زبان انگلیسی هستند می‌توانند مطالعه نمایند.

اما بعضی از دانشجویان علاقمند از دوره کارشناسی با مقاله‌نویسی آشنا می‌شوند و فقط برای افزایش دانش خود به دانلود مقاله دانشجویی می‌پردازند.

متأسفانه در کشور ما اکثر افراد مهارت مقاله‌نویسی را ندارند و برای ارائه مقاله خود به افراد باتجربه مراجعه می‌کنند و با صرف هزینه‌ای مقاله خود را تهیه می‌کنند.

کشوری که در آن مقاله علمی فراوان ارائه شود آینده علمی روشنی خواهد داشت. مقاله ارائه شده باید دارای خلاقیت و نوآوری باشد. موضوع انتخابی برای مقاله باید هدف دار باشد و خواننده با مطالعه مقاله بهره کافی را ببرد.

در مقاله‌نویسی باید قوانین مربوطه رعایت شود. بنابراین پژوهشگر برای اینکه نتایج تحقیقات خود را در اختیار محققان سرتاسر دنیا قرار دهد آن را به صورت مقاله انگلیسی ارائه می‌دهد که البته تهیه مقاله انگلیسی کار آسانی نیست برای این کار پژوهشگر باید تسلط کافی به زبان انگلیسی و مقاله نویسی داشته باشد.

📍 مقاله‌های دانشجویی مخصوصاً مقاله‌های انگلیسی می‌توانند رزومه‌ی مناسب تحصیلی برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند باشد.

ویژگی‌های مترجم متون و مقالات دانشجویی

متون و مقالات دانشجویی، پروژه‌هایی هستند که بوسیله اساتید دانشگاه و به منظور اجرا به دانشجویان داده می‌شود. برخی از دانشجویان برای ترجمه بخشی از این متون یا تمام آن نیاز به کمک دارند.

ترجمه متون دانشجویان برخلاف تصور عامه، توانایی‌هایی خاص می‌طلبد که در توان اکثر مؤسسات ترجمه نیست. برخی از این ویژگی‌ها چنین است:

مترجم برای ترجمه باید دایره لغات بیشتری بداند که دلیل آن تنوع زیاد رشته‌ها و گرایشات است.

مترجم باید سرعت عمل بالایی داشته باشد زیرا زمان تحویل برای دانشجو اهمیت بسزایی دارد.

ترجمه‌ دانشجویی علی‌رغم داشتن کیفیت مناسب، باید با حداقل قیمت انجام شود چون اکثر دانشجویان فاقد درآمد و توان مالی بالا هستند.

مؤسسه‌ای که خدمات ترجمه را برای دانشجویان ارائه می‌کند، بایستی به راحتی در دسترس باشد.

ترجمه تخصصی متون دانشجویی
ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی

اهمیت سرعت و هزینه ترجمه دانشجویی

ترجمه متون جز بخش‌هایی است که دانشجویان در طول دوران تحصیلی با آن زیاد مواجه می‌شوند. اساتید به جهت این که دانشجویان بتوانند از مطالب به روز دنیا مطلع باشند در بسیاری از تحقیقات و بخش‌های مطالعاتی دانشجویی از آن‌ها خواستار ترجمه مطالب علمی می‌شوند. هم چنین یکی از موارد لازم و ضروری جهت انجام پایان‌نامه، ترجمه مقالات و مطالب علمی جهت استفاده و کمک در متن پایان‌نامه است.

اما ترجمه دانشجویی بخشی است که باید در زمان محدود و کوتاهی انجام شود زیرا بسیاری از دانشجویان جهت انجام آن بازه زمانی کمی دارند بنابراین ترجمه سریع به کمک این افراد جهت انجام امور ترجمه می‌آید.

درک مطلب از متون خارجی و استفاده آن در کار تحقیقاتی جهت بدست آوردن نتیجه در انجام ترجمه به خصوص ترجمه دانشجویان بسیار مهم است.

خدمات ترجمه باید به نحوی به دانشجویان ارائه شود که متن ترجمه شده دارای کیفیت مطلوب و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست آن‌ها برسد.

نحوه محاسبه قیمت و زمان ترجمه متون دانشجویی

معیار محاسبه و برآورد هزینه ترجمه متون و مقالات دانشجویی، تعداد کلمات است. پس از مشخص شدن تعداد کلمات متن مقاله نسبت به قیمت‌گذاری هزینه ترجمه مقاله با توجه به پارامترهای دیگر از جمله زبان ترجمه، زمینه سفارش، حجم سفارش و زمان تحویل اقدام خواهد شد.

📍 جهت آگاهی از نحوه محاسبه و عوامل مؤثر بر قیمت ترجمه، زمان‌بندی تحویل ترجمه و میزان تخفیف حجمی در سفارشات ترجمه دانشجویی کلیک نمایید.

📍 جهت مشاهده و بررسی قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیک نمایید.

دانشجویان و فارغ التحصیلان محترم دانشگاه‌های دولتی، آزاد، غیرانتفاعی و پیام نور می‌توانند با توجه به زمان تحویل ترجمه مورد نظرشان اقدام به انتخاب خدمات ترجمه دانشجویی به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری نمایید.

📍 زمان تحویل ترجمه ها به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری محاسبه می‌گردد.

ترجمه‌ی عادی به ترجمه‌ی ۱۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی نیمه‌فوری به ترجمه‌ی ۱۵۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه‌ی فوری به ترجمه‌ی ۲۰۰۰ کلمه در روز اطلاق می‌شود.

ترجمه دانشجویی
خدمات ترجمه و ویرایش متون و مقالات دانشجویی

گستره انجام ترجمه در رشته‌های دانشگاهی

ترجمه دانشجویان می‌تواند در بخش‌های مختلف از جمله ترجمه مقالات علمی، کتب درسی، مطالب و تحقیقات علمی و … در رشته و گرایش‌های تخصصی مختلف صورت گیرد. ترجمه این بخش باید دارای کیفیت لازم باشد تا بتواند پاسخ‌گوی نیاز دانشجویان جهت درک مطلب و مفهوم متن مورد نظر باشد.

📍 وبسایت مریم حیدری با بیش از 21 سال سابقه خدمات ترجمه متون دانشجویی به طور مستقیم و به راحتی در دسترس دانشجو قرار دارد.

ارسال و دریافت متون از طریق سایت، ایمیل و برنامه‌های آنلاین پیام‌رسان مانند تلگرام و واتساپ جز بخش‌هایی است که سبب می‌شود دانشجویان بتوانند به راحتی ترجمه خود را به سرانجام برسانند و چنانچه سؤالاتی داشتند بتوانند به طور مستقیم بهترین پاسخ ممکن را دریافت کنند.

دانشجویان عزیز قادرند به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سفارش ترجمه خود را ثبت کنند. این سفارش‌ها می‌تواند شامل ترجمه مقاله، ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه، ترجمه پروژه‌ دانشجویی، ترجمه کتاب، ترجمه کاتالوگ (کاتالوگ ابزار آلات صنعتی یا ابزار‌های دقیق پروژه‌های علمی) و ترجمه رزومه تحصیلی و شغلی باشد.

خدماتی که خدمت شما دانشجویان گرامی ارائه می‌دهیم:

ترجمه فوری متون و مقالات فارسی و انگلیسی
ترجمه مقاله
ترجمه چکیده مقاله
ترجمه پایان نامه و رساله
ترجمه کتاب و ایبوک
ترجمه محتوای سایت
ترجمه محتوای ایمیل و نامه
ترجمه فیلم و فایل صوتی
ترجمه زیرنویس فیلم و سریال
ترجمه قراردادهای مالی و بازرگانی
ترجمه اسناد مالی و تجاری
ویرایش متون و مقالات دانشجویی

ترجمه مقالات دانشجویی
ترجمه مقالات تخصصی

ترجمه متون دانشجویی در کلیه رشته‌های دانشگاهی

ادبیات و زبانشناسی / اسناد تجاری / اقتصاد / برق و الکترونیک / پرستاری / پزشکی / حسابداری و مدیریت / حقوق / روانشناسی / زمین شناسی و معدن / زیرنویس فیلم و سریال / زیست شناسی / سیاسی / شیمی / صنایع / صنایع غذایی / علوم اجتماعی / علوم تربیتی / عمران / فقه و علوم اسلامی / فلسفه / کامپیوتر / کشاورزی / مالی و بازرگانی / متالوژی و مواد / محیط زیست / معماری / مکانیک / نفت، گاز و پتروشیمی / ورزشی / هنر

📍 کلیه سفارشات ترجمه متون و مقالات دانشجویی پس از ترجمه تخصصی، مورد بازخوانی و ویرایش دقیق قرار می‌گیرند.

ترجمه دانشجویی برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجویان عزیز در صورتی که ترجمه مقالات خود را برای مطالعه شخصی، پروژه کلاسی، ارائه در کلاس، استفاده در پایان‌نامه، چاپ در مجلات علمی کشور و یا چاپ به صورت کتاب در نظر دارید؛ وبسایت مریم حیدری کیفیت ترجمه شما را تضمین می‌کند تا ترجمه‌ای با کیفیت را دریافت نمایید.

دانشجویان و پژوهشگران محترم در صورتی که کیفیتی بسیار بالا را برای ترجمه مقاله خود خواستارید و قصد دارید آن را در ژورنال‌ها و مجلات معتبر داخلی و خارجی و یا به صورت کتاب چاپ نمایید می‌توانید ترجمه خود را به ما بسپارید.

ترجمه متون دانشجویی
ترجمه تخصصی متون و مقالات دانشگاهی

فرمت فایل متون دانشجویی جهت ترجمه چگونه باید باشد؟

برای ما تفاوتی وجود ندارد که متون و مقالات شما به چه شکل و فرمتی است و هر نوع فرمتی که در بستر اینترنت قابل ارسال و دریافت باشد از نظر ما قابل ترجمه است.

اگر متون و مقالات مورد نظر شما جهت ترجمه به صورت فیزیکی و کاغذی است می‌توانید با تلفن همراه یا دوربین عکاسی از صفحات مقاله عکس تهیه نموده و جهت ترجمه برای ما ارسال فرمایید.

اگر متون و مقالات شما به صورت عکس، فایل اسکن شده، فایل ورد (Word)، فایل تکست (text)، فایل پی دی اف (Pdf)، فایل اکسل (Excel)، فایل پاورپوینت (PowerPoint)، فایل صفحات وب (html) و… است برای ترجمه متون و مقالات شما مشکلی وجود ندارد و فایل شما قابل ترجمه است. فقط کافی است سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =

X